Bmw -03

Shitet nga: mondi 20 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes. makinen Bmw 730 d .Futura . Viti 2003.2004.Nafte.me dokumenta shqiptare.makina ka 2 jave qe ka hyre shqiperi.makina eshte ne gjendje shum shum te mire .ka radio Cdi 6 mp3, Navigator sensori parkexhi.sendile elektronike . kuaj fuqi 230.. makina eshte full full ..N. 00393290985481,mundeni dhe me .ocap.viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim