Bmw -89

Shitet nga: Bmw 30 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet vetura e markes Bmw vitit 1989 me lend djegese PLIN . Vetura nuk esht ne hipotek dhe esht ne gjendje te mir mekanike ka te ndrrune vajim dhe frenat... regjistrim ka Deri Mars 2016 .
Per me shum kontakto ne tel. viber +37745556221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim