Bmw 318 ci bezin+gaz kabriolet shum ekonomike dh..

Shitet nga: bmw 17 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet bmw 318ci me benzin dhe impjant gazi ne kok te pistonit impjanti esht Italian dhe me 2 vite garanci makina esht kabrio dhe shum figurante shum e paster si llamarin serdilje dhe pjesa kryesore mbulesa makina esht me targa dhe letra te paguara targa shqiptare makina si nga pjeset xhenerike motorrike dhe vizuale esht ne gjendje te perkryeme navigator te madh me prekje me usb dvd ipod kamera parkimi telefon me blututh goma 18 spotive kabrioleti hapet me buton nga brenda me celes nga jasht dhe me pult ne distanc ne llojin e vet esht e vecant mund te kontaktoni ne viber ose watsap + 393462600606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim