Bmw X5 3.0 -07

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fitim 29 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bmw X5 2007 3.0 në gjendje shum të rregullt
Tel: 044 316 881
Tel: 049 281 081
gjithashtu mund të kontaktoni dhe në facebook
Auto Salloni Bmw Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim