Bmw x5 -04

Shitet nga: bmw 08 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
shes bmw i ruajtur si mbrenda ashte dhe jasht eshte 4.0 dizell fellgat alumin e kum ble prej ne gjermani qe dy vjet jam pronari bmw's arsya qe pe heki eshte e kum ble ni tjeter ker e po e heki cmimi 5.500 bojm edhe dicka bmw gjindet ne tusuz pres bleres serioz eshte i clajmruar as ni dit denim nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim