Bmw x6 3.0d -08 flm merrjep u shit

Shitet nga: bmw 26 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Prizren
shes bmw x6 3.0d eshte me tabela te gjermanis vetura eshte shum e ruajtur siq shihet ne foto dhe posedon te gjitha paisjet qe mund ti ket nje veture luksoze vetura i ka te kaluara 155.000 dhe garantojm per kilometrat . i ka te kryera te gjitha serviset me regull dhe posedon librin e servisit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim