Chevrolet Cavalier (Cabriolet) - Old Timer -87

Shitet nga: Driton 22 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Vetura eshte ne gjendje perfekte, shume i bukur, siq po shihet ne foto ( i bardhe). Old Timer.
Te gjtha pjeset e kembimit i ka te reja, gomat e reja, te gjitha serviset e mundeshme te kryera, gjithqka ne rregull me makinen si brenda dhe jashte. Per Marakli

Me motor 2.8- Benzin/Plin Professional. Ne 100 KM. hargjimet (7 Euro). Garantojme per makinen dhe hargjimet e saj.


Lekure--Klime--Automatic/Tip-Tronic.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim