Shes Chevrolet Tahoo LTZ

Shitet nga: Chevrolet 17 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Tahoe
Shes veturen Chevrolet Tahoe LTZ i vitit 2012 benzin 5.3 vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe me te gjitha serviset e bera i sapo ardhur nga jashte ngjyren e ka white pearla posedon guma te reja dhe me disqe crome posedon likur karrike me nxemje dhe ftohjeme nje fjal vetura eshte speciale. Pres bleres serioz bejm edhe nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim