Citroen Berlingo 2004

Shitet nga: Qerim 03 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Shitet Citroen Berlingo 2.0 HDI
i doganuar dhe i regjistruar, posedon klimë dhe mbyllje automatike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim