Shitet pick up

Shitet nga: Qerim 27 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Ne gjendje shume te mire posedon klime dhe mbyllje automatike,shpenzimet ne karburant jan te vogla.Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim