Shitet pick up

Shitet nga: Qerim 28 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Citroen berlingo 2.0 hdi ne gjendje shume te mire mbyllje automatike,klime dhe shpenzime te pakta te karburantit.Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim