Citroen C3 -03 nga zvicrra 1.4benzin

Shitet nga: noki 08 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Ne gjendje te mir dhe i rujtur shum .. cmimi fundit 1500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim