Citroen C5 2.0 HDI -05

Shitet nga: Citroen c5 03 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet vetura Citroen C5 2.0 HDI viti i prodhimit 2005.
Nje vit regjistrim RKS !
Posedon : Klim,Hidraolik,Srs , Abs Central, Gjama elektronik, Senzora para dhe mbrapa.
Vetura mund te ngritet dhe ulet sipas nevojes . Cmimi 7700 euro .

Per informata lajmerohuni ne: 049-556-214
044-366-433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim