Citroen SAXO 1.4 VTS - PANORAMA!

Shitet nga: L. B. Sot 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 68 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 850 EUR   3 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: SAXO
Shes Citroen SAXO 1.4 VTS,
në gjendje shum të mirë, dhe ME SHUM INVESTIME.
Hargjon vetëm 4 - 4.5 lit./100km.
(mund ta testoni edhe vetë, për me u bindë 100%).
KM: vetëm 117'800km, me libër servisi.

POSEDON:
-Klimën (Servisin në Gusht 2018, i mbushur)
- ABS
- Airbag
- Xhamat elektrik
- Mbyllje Centrale
- Halogena/Magllajka
- PANORAM (2 shibera të ri) extra përpunim!
- Radio/CD/USB KENWOOD të re,
- 4x Boksa Pioneer
- INTERIORI komplet i ri me lëkur/shtof (ulset, tapacirat, vollani)
- Spoilerat, komplet të renovum dhe të ngjyrosur Blu-Metalik.
- 4x Alufelge me goma 195/50/15 fabrikisht të reja (2018) + 4x Diska (komplet vlera rreth 600€)
- 2 Çelsa origjinal + libra e servisit me dokumente.

KOMPLET I RESTAURUM:
- Trapi i parëm (komplet)
- Koka e Timonit,
- Kupplung/llamellë/druklager të reja,
- Shofershajbna fabrikisht e re,
- Auspuku (komplet pjesa e mesme)
- Frenat e ri
- Kandelat, Filterat, Vaji, Antifrizi,
- Rrypi i klimës + alternatorit,
- Filteri i benzinës (filteri i pumpës benzinës) i ri, edhe 4 diznet e ainshpricit komplet të servisume me 8 diktunga të ri!

Modeli i vitit 2000 (n'fund 1999-ës), Origjinal VTS!

Pres vetëm blerës serioz!
NDRRIM: JO
KONTRATA E SHITBLERJES: Te Noteri!
Regjistrimi deri me 13.04.2019

Çmimi lirohet prej 3300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim