Shitet urgjent

Shitet nga: Arber 28 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
Shitet citroen xsara,viti i prodhimit 2002 1.8 benzin,ngjyre e hirt metalike,marshi manual,i saporegjistruar ne targa rks.
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyshme dhe presim bleres serioZ.
Nr.i telit:044706380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim