Citroen Berlingo 1.9 -02

Shitet nga: Admir 18 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina eshte ne gjendje te rregullt, me servis te kryer dhe regjistrim deri ne Mars,2016. Eshte e ruajtur posedon klime, ka ngjyre te gjelbert metalike, fellne te reja .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim