Citroen C3 1.4HDI -05

Shitet nga: gajur 15 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
U SHIT FLM MERRJEP!!!
INFO : 049 648 730 dhe Viber : +41 76 606 70 23
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim