Citroen C4 Picaso Ekskluziv -08

Shitet nga: citroen c4 10 Sht 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prizren
shes citoen c4 picasso ekskluzive viti 2007 vetura eshte doganuar dhe ka regjistrim te plot edhe 9 muaj vetura eshte ekskluzive dhe ka 30000 te kaluar me garancion dhe ne gjendje shum te regullt vetura eshte 2/0 dizel automatik numri kontaktus 045 689 292 ndrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim