Citroen Jumpy -99

Shitet nga: Fatmir Hoxha 07 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 590 EUR

Komuna: Prizren
Citroeni eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe ne karroseri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim