Corsa 2003 -03

Shitet nga: Xxx 25 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
shes corsa viti 2003 ngjyra gold shum e ruajtur eshte qetas i kam bo krejt servisi ala i ka regjistrim ne ks eshte ka motori japane ka klima abs goma dimer dhe veres per me shum info thirni ne tel corsa eshte si ne foto ska asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim