Dacia logan

Shitet nga: Jeton 12 Nën 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dacia
Modeli: Logan
Vetura esht ne gjedje regull ejani shikoni dhe dot bindi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim