Daewo per pjes dhe pjes per kerra tjer -95

Shitet nga: idriz 22 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Gjip 4x4 asht per pjes 602 el daeewo kemi dhe pjes per kerra tjer


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim