Shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Valbona 28 Gsh 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Matiz
Vetura esht ne gjendje te mir 1 vit rigjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim