Daihatsu Move -01

Shitet nga: Daihatsu move 19 Pri 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daihatsu
Modeli: Move
Shiter vetura Daihatsu Move viti i prodhimit ne fundt te 2001 Vetura ka nje gjendje te shkelqyer Me motorr 1.0 benzim Me shpenzime minimale dhe 4 goma te reja . Çmimi 2200€ Per informata 044/366/433 & 049/556/214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim