Dajvu rks 6 muaj -99

Shitet nga: dajvu 10 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Prizren
Shitet dajvu nubira automatik full i rexhistruar rks dhe 6 muaj bezin shum ne xhedje te mirrr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim