FLM MERRJEP U SHIT NËPR DODGE CALIBER 2.0 CRDI 07

Shitet nga: Shaqa 24 Pri 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dodge
Modeli: Caliber
ËSHTË I SPO ARDHUR NGA ZVICRRA.
NË GJENDËJE TË MIRË TEKNIKE.
ME MOTORR TË VW (GOLF 5, PASAT).
ME LIBER SERVISI DHE SHUMË PJES TË REJA.
SHPENZIME TĒ VOGLA .
6 SHPEJTSI,TEMPOMAT.
ME DY PAL FELLNE ME GOMA (DIMER.VER),
I KA DY QELSA;
QMIMI: 4500 €
VIBER:+386-49-139811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim