Fiat Stilo dizel -04

Shitet nga: Fiat 11 Pri 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Fiat stilo ne gjendje te mir mekanike dhe optike, posedon klim gomat te re te veres 4 cop, vetura eshte me targa Italiane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim