Fiat doblo -05

Shitet nga: Hazir 09 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prizren
Fiat esht ne Gjendje shum te mire te gjitha serviset i ka me rregull Regjistrim me RKS ka afat regjistrimi ka edhe 4 muaj eshte 1.3 16V esht shum ekonomik dhe hargjime shum te pakta me goma verore dhe dimerore te gjitha te reja per qdo informat ma te hollsishme na kontaktoni !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim