Fiat 126

Shitet nga: Byrhanedin BOJAXHIU 19 Jan 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 126
i mir i ruajtur dhe pjese per fiat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim