Fiat 126

Shitet nga: Byrhanedin BOJAXHIU 19 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 126
Vetura ne gjendje jo tre mire,ne motor ka defekt,por kam motor,dhe pjes rezerv shume per keta vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim