fiat

Shitet nga: agron 02 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 126
shes kombi duplla kabin fiat ducato 2.5 ne gjendje te mir vetura esht pa regjistrim dhe esht i pa qlajmuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim