Fiat Bravo -01

Shitet nga: fiat 04 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
shes fiat brawo 1.6 benzin shum i ruajtur si jasht po ashtu dhe brenda vetura ka shpenzime te vogla servisim te kryer posedon klim abs airbag radio originale regjistrim dej me 20.07.2016 vetura asht ne gjendje perfekte
flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim