fiat brawo 2001 me klim

Shitet nga: fiat 16 Mar 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
shes fiat brawo 1.6 benzin 16w ne gjendje shum te mir e ruajtur si jasht po ashtu dhe brenda vetura ka regjistrim dej ne fund te muajit korrik te 2016 posedon klim abs airbag radio originale etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim