Fiat Ducato

Shitet nga: Zeqir Sopaj 21 Pri 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Eshte e gjendje te rregullt teknike. Posedon 4 dyer (Dubelkabine). Peshon 1785 kg dhe ka kapacitet 2500 kg. Ka regjistrim deri me 17.03.2017.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim