Shitet Kombi Fiat Ducato Diesel 2.8 ITD

Shitet nga: Fiat 02 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shes Kombi FIAT DUCATO Diesel 2.8 ITD

Viti i prodhimit:2001,Tabela RKS Te Qlajmeruara..

Kombi eshte ne gjendje shum te mire per pune,si dhe ka shpenzime shum te vogla..

Contact + Viber:+37744807011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim