shitet fiat ducato i qlajmruar ndrim i mundshem

Shitet nga: fiat 12 Shk 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shitet fiat ducato 2.5 diesel ne gjendje te rregully eshte ne gjendje te mir dhe i ruajtur edhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim