Fiat Fiorino 1.6 Benzin

Shitet nga: Hajdar 27 Sht 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Fiorino
Shitet Pikapi Fiat Fiorino 1.6 Benzin Pikapi Osht ne Gjendje Te Mire Punee Dhe Me Dokumenta Pa Regjistrimm - Qmimi Me Marveshjee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim