Fiat Punto -00

Shitet nga: Liridon 17 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat punto ne gjendje prefekte ejani dhe binduni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim