Fiat Punto 1.2 benzin 4 dyer -99

Shitet nga: Fiat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes fiat punto n gjendje shum t mire , ka shpenzime shum t vogla i ruajtur mrena dhe jasht , posedon airbag gjama elektronik komoditet t mire ,
Posedon 4 dyr , shitet me qmim t arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim