Fiat Punto 1.9 JTD 02

Shitet nga: Eren 25 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes veturen Fiat Punto 1.9 dizell viti i prodhimit 2002
Posedon : abs,airbag,klim,hidraulik + timoncity, ,timon levizes posht lart ,centrall , gjamat me.rryme , osht 5 dyrsh etj
Vlen te permendet vajin e motorrit e ka te ndrrun para dy jave ,gjithashtu gurtnet dhe filterin e naftes .
Regjistrim ka edhe 9 Muj .
Me nje fjal osht tip top pres bleres serioz per me shum e shihni vet.Per ma lir mos thirni qmimi i padiskutueshem..
Viber: +905074953056
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim