Fiat Punto HGT Abarth -03

Shitet nga: Jasin 28 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Vetura eshte 1.8 16v Abarth ne gjendje perfekte full me goma te reja regjistrimi deri me 16.03.2017 per vetur ska fjal ka dhe kamer per permas per te par etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim