Fiat punto

Shitet nga: Flamur 21 Jan 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet vetura fiat punto 1.9 dizell vetura posedon dvd gjamat me centrall dhe drita xenon etj rexhistim edhe 5 muaj
Per info;viber +38649777262 045888377
Bejm edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim