Okazion.fiat punto nafte-04..1700 euro

Shitet nga: Roni 15 Pri 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet fiat punto me motor 1.3 nafte.makina eshte me kondicioner dhe ne gjendje shum te mire.Shitet per arsye emigrimi.
Cmimi 1700 euro.
Adresa..Elbasan.Shqiperi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim