Punto

Shitet nga: Hamza 09 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet Fiat Punto
1.9 Dizell i thejst
Regjistrim deri me 23.07.2016
Baterin dhe 2 goma te rreja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim