Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin 02

Shitet nga: Andon 01 Mar 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes Fiat Punto, prodhuar ne 2002 , 1.2 benzin esht makin shum ekonomike . Esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike , te interesuarit te me kontaktojn ne e-mail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim