Fiat Scudo 1.9 Diesel

Shitet nga: Sedat Qollaku 23 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Scudo
Shes kombin Fiat Scudo viti i prodhimit 1997 nafte 1.9 eshte i ruajtur dhe ka nje qmim shum te volitshem per me shum informata kontakto ne numrin 044/175-093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim