Fiat Scudo 1.9 JTD

Shitet nga: petrit 09 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Scudo
Shitet fiat scudo e sapo ardhur nga italia ne shum gjendje te mir nuk ka nevoj per investim gjithat te reja.
viti prodhimit esht 2004 Motori esht 1.9 jtd hargjimet 5.5 - 6.0
Ka 3 vende perpara konfort dhe shum I rujtun
Bagazhi esht 2.10 me 1.60
Mundsit per ndrrim behen me makina te vogla me ks prej vitit 2000+
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim