Fodi pikap 1.8 dizel 1999

Shitet nga: Fuli 14 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pikapi asht ne gjendje shum te mir asht dizel 1.8 pikapi asht i qlajmrun por fatkeqsisht 4 muj ka denim
pikapi asht i rujten dhe ne gjendje te rregullt Arsyja e shitjes mos perdorimi i tij
Nr kontaktus 044 674 616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim