Ford Fiesta -04

Shitet nga: Halil 27 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet vetura Ford Fiesta I vitit 2004 ,1.4 benzin dhe ka 80.000 kilometra te kalune.Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte e ruajtur shum po asht e ka libren e servisit.Qmimi eshte sipas marrveshjes per qdo te interesuar na kontaktoni ne nr 044/176/002.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim