Ford Focus dizel -04

Shitet nga: Gashi 08 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prizren
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshem, me shpenzime te vogla.
Rexhistrimi ka deri ne Janar te vitit 2016.
Eshte e tuajur mire, nuk ka grritha dhe nuk eshte e demtuar.
Vajin dhe filterat I ka te ndrruar, keshtu qe, nuk keni nevoje per me shpenzuar pare per asgje.
Kater gomat I ka te reja, ne Janar ja kam ble.
Dritaret e para Hapen ne menyre elektronike, ndersa te pasmet jo.
Edhe mbrenda eshte shume e tuajtur.
Radionin e ka te thjesht.
Ju lutemi qe, te interesuarit te komunikojne me SMS.
Faleminderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim